NASZA MARKA:

Czy masz dość szarych, ponurych i rozwleczonych dresów oraz koszulek? Czy idąc na siłownię chcesz czuć się wyjątkowo, modnie i pewnie? Czy ważna jest dla Ciebie wysoka jakość i design, ale jednocześnie szukasz wygodnej i funkcjonalnej odzieży sportowej? Jeżeli tak, to produkty marki MissGym Sportswear są właśnie dla Ciebie!
MissGym to marka skierowana do aktywnych Babeczek w rozmiarze Plus Size. Nasze produkty dedykujemy Kobiecie odważnej, gotowej osiągnąć zamierzony cel, pewnej swoich atutów – Kobiecie właśnie takiej jak Ty! Każda z Nas chce czuć się komfortowo, wygodnie, ale jednocześnie atrakcyjnie i kwitnąco! Mamy do tego prawo! Dlaczego właśnie ta nazwa a nie inna? Ponieważ, aby czuć się piękną i wyjątkową wcale nie musisz brać udziału w konkursach piękności! Bo po co Ci korona skoro masz legginsy?

MISJA:

Produkty marki MissGym Sportswear – od pomysłu, aż po końcowy efekt – tworzone są z myślą o komforcie naszych Użytkowniczek. Analizując Wasze potrzeby dokładamy wszelkich starań aby kolekcje, które oferujemy wpisywały się oczekiwania naszych Pięknych Klientek. Chcemy być częścią Twoich małych i wielkich sukcesów.

WIZJA:

#AktywniePiękna w rozmiarze Plus Size.

Niezależnie od tego czy jesteś na początku nowej drogi, czy już dawno obrałaś właściwy kurs – wsparcie i motywacja to podstawa – coś o tym wiemy. Pomożemy Ci poczuć się kobieco i pięknie – możesz być pewna, że z nami osiągniesz każdy cel!